Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CJ LINDSTRÖM (1800-tal): Hamn i månsken, monogramsignerad, a tergo med datering 1839, olja på duk, dubblerad, ca 27x37 cm
Mindre ytskada/tryckmärke
733546
2020-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här