Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FANNY HJELM (1858-1944): Porträtt av Ellen Roosval von Hallwyl, signerad och daterad Fanny Hjelm 1928, blandteknik, bildmått ca 50x45 cm
733558
2020-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här