Cassoletter 1 par 1800-tal

Cassoletter 1 par 1800-tal
Cassoletter 1 par 1800-tal
Cassoletter 1 par 1800-tal
Cassoletter 1 par 1800-tal
Cassoletter 1 par 1800-tal
Cassoletter 1 par 1800-tal
Cassoletter 1 par 1800-tal
Cassoletter 1 par 1800-tal
Cassoletter 1 par 1800-tal
Cassoletter 1 par 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CASSOLETTER, 1 par, 1800-talets andra hälft, Louis XVI-stil, hänklar med dekor av bockhuvuden, förgylld mässing och marmor, höjd ca 20 cm

733559

2020-02-05