Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUSTAV WILHELM PALM (1810-1890): "Bie 2.28 Juli 1870", signerad och daterad GW "palm" 70, blyerts, bildmått innanför passepartout ca 22x30,5 cm
733562
2020-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här