Gustav Wilhelm Palm teckning

Gustav Wilhelm Palm teckning
Gustav Wilhelm Palm teckning
Gustav Wilhelm Palm teckning
Gustav Wilhelm Palm teckning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAV WILHELM PALM (1810-1890): "Bie 2.28 Juli 1870", signerad och daterad GW "palm" 70, blyerts, bildmått innanför passepartout ca 22x30,5 cm

733562

2020-02-05