Väggur
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGUR, jugend, tidigt 1900-tal, fanér i mahogny och valnöt, nyckel och pendel finns, höjd c 87 cm
Funktionen garanteras ej, slitage, sprickor, pluggen till örnen för stor, nyckelns handtga av i kanterna
733564
2020-02-10