Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGUR, jugend, tidigt 1900-tal, fanér i mahogny och valnöt, nyckel och pendel finns, höjd c 87 cm

Funktionen garanteras ej, slitage, sprickor, pluggen till örnen för stor, nyckelns handtga av i kanterna

733564

2020-02-10