Stolar från Gemla

Stolar från Gemla
Stolar från Gemla
Stolar från Gemla
Stolar från Gemla
Stolar från Gemla
Stolar från Gemla
Stolar från Gemla
Stolar från Gemla
Stolar från Gemla
Stolar från Gemla
Stolar från Gemla
Stolar från Gemla

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEMLA, stolar, 6 st, sent 1900-tal, etikettmärkt, sitthöjd ca 43 cm

Smärre slitage på sitsar.

733568

2020-02-05