Tillbaka till katalog

Coinor herrarmbandsur

Coinor herrarmbandsur
Coinor herrarmbandsur
Coinor herrarmbandsur
Coinor herrarmbandsur
Coinor herrarmbandsur
Coinor herrarmbandsur
Coinor herrarmbandsur
Coinor herrarmbandsur
Coinor herrarmbandsur
Coinor herrarmbandsur
Coinor herrarmbandsur
Coinor herrarmbandsur
Coinor herrarmbandsur
Coinor herrarmbandsur

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

Beskrivning

COINOR, armbandsur, stål/krom, 1970-tal, automatisk, plexiglas, datum, läderarmband med stålspänne, diameter 40 mm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

733571

Datum:

2020-02-06