Tillbaka till katalog
Coinor herrarmbandsur
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
Beskrivning
COINOR, armbandsur, stål/krom, 1970-tal, automatisk, plexiglas, datum, läderarmband med stålspänne, diameter 40 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
733571
Datum:
2020-02-06