Jetson

Jetson
Jetson
Jetson
Jetson
Jetson
Jetson
Jetson
Jetson
Jetson
Jetson
Jetson
Jetson
Jetson
Jetson
Jetson
Jetson

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON, ´´Jetson´´, fåtölj, 2000-tal, DUX, klädsel i brun mocka och skinn, benställning i förkromat stål, nackkudde, sitthöjd ca 40 cm

Slitage och fläckar

733574

2020-02-06