Piedestal 1900-talets andra hälft
2020-02-10
733587
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, stomme av bronserat trä, skivor av marmor, höjd ca 63, 25x25 cm
Bruksslitage, mindre sprickor förekommer