Edvard Rosenberg olja

Edvard Rosenberg olja
Edvard Rosenberg olja
Edvard Rosenberg olja
Edvard Rosenberg olja
Edvard Rosenberg olja
Edvard Rosenberg olja

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDVARD ROSENBERG (1858-1934): Sjömotiv, signerad och daterad E Rosenberg 1896, olja på pannå, ca 50x72 cm

733592

2020-02-05