Lars Sestervik skål

Lars Sestervik skål
Lars Sestervik skål
Lars Sestervik skål
Lars Sestervik skål
Lars Sestervik skål
Lars Sestervik skål
Lars Sestervik skål
Lars Sestervik skål
Lars Sestervik skål
Lars Sestervik skål

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

LARS SESTERVIK, skål, signerad och daterad Lars Sestervik Stenings slott 2004, diameter ca 39 cm

733602

2020-02-10