Sven Lidberg litografier

Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN LIDBERG (1929-2009): (11), färglitografier, 9 signerade och numrerade, 2 st signerade samt märkta EA, ca 17-36x16-36 cm
oramade

733613

2020-02-11