Piedestaler

Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler

Klubbat för:

3 800 SEK

2 000 SEK

PIEDESTALER, 3 st, BORD, 1900-talets första hälft, empirestil, marmorskivor, bronserade trästommar, höjd 54-67, 27x27, 62x27 cm

Avslag, bruksslitage, något instabila

733633

2020-02-05