Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets slut, nyrokoko, Karl Eriksson, Tasserud, Arvika, byrå fanerad med valnöt och valnötsrot, 2 lådor, beslag i mässing, höjd ca 65, 106x53 cm

Slitage

733659

2020-02-06