Peter Kurbatov Ryssland

Peter Kurbatov Ryssland
Peter Kurbatov Ryssland
Peter Kurbatov Ryssland
Peter Kurbatov Ryssland
Peter Kurbatov Ryssland
Peter Kurbatov Ryssland

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER KURBATOV (Ryssland, 1900-tal), Vinterlandskap, signerad och daterad 1948, olja på duk, ca 109x116 cm

733663

2020-02-06