Jenny Nyström

Jenny Nyström
Jenny Nyström
Jenny Nyström
Jenny Nyström
Jenny Nyström
Jenny Nyström

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

JENNY NYSTRÖM (1854-1946): Nyårsklockan - Mora 1909, signerad Jenny Nyström, akvarell med täckvitt, ca 29x18 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars

733677

2020-03-08