Ebel herrarmbandsur

Ebel herrarmbandsur
Ebel herrarmbandsur
Ebel herrarmbandsur
Ebel herrarmbandsur
Ebel herrarmbandsur
Ebel herrarmbandsur
Ebel herrarmbandsur
Ebel herrarmbandsur
Ebel herrarmbandsur
Ebel herrarmbandsur
Ebel herrarmbandsur
Ebel herrarmbandsur

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EBEL, armbandsur, gulddoublé, 1970-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 797034, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), 30x36 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage

733690

2020-02-06