Klubbat för:
4 200 SEK
5 000 SEK
GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Havsörnar i vårvinter, signerad G Brusewitz, olja på duk, ca 50x60 cm
Dukskador, hål, tryckveck
733707
2020-02-05