Gunnar Brusewitz oljemålning

Gunnar Brusewitz oljemålning
Gunnar Brusewitz oljemålning
Gunnar Brusewitz oljemålning
Gunnar Brusewitz oljemålning
Gunnar Brusewitz oljemålning
Gunnar Brusewitz oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

5 000 SEK

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Havsörnar i vårvinter, signerad G Brusewitz, olja på duk, ca 50x60 cm

Dukskador, hål, tryckveck

733707

2020-02-05