Longines Grand Prize herrarmbandsur
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LONGINES, armbandsur, Grand Prize, 14 k guld, ca 1960, automatisk, plexiglas, boettnr. 4446066, cal 840, urtavla med åttkantslipade diamanter, länk i gulddoublé (ej original), diameter 33 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, bakboett med skador, slitage
733711
2020-02-06