Longines Grand Prize herrarmbandsur

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LONGINES, armbandsur, Grand Prize, 14 k guld, ca 1960, automatisk, plexiglas, boettnr. 4446066, cal 840, urtavla med åttkantslipade diamanter, länk i gulddoublé (ej original), diameter 33 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, bakboett med skador, slitage

733711

2020-02-06