Kopia efter Edelfelt oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

6 000 SEK

LUCIA JERNBERG (1900-tal), kopia efter Albert Edelfelt: Pianolektioner, signerad och daterad 1913, olja på duk, ca 75x62 cm

733713

2020-02-06