Klubbat för:
6 400 SEK
6 000 SEK
LUCIA JERNBERG (1900-tal), kopia efter Albert Edelfelt: Pianolektioner, signerad och daterad 1913, olja på duk, ca 75x62 cm
733713
2020-02-06