Lennart Jirlow litografi

Lennart  Jirlow litografi
Lennart  Jirlow litografi
Lennart  Jirlow litografi
Lennart  Jirlow litografi

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Millenium", 1999, signerad L. Jirlow, 324/1999, färglitografi, ca 58x72 cm

733718

2020-02-06