Richard Krantz

Richard Krantz
Richard Krantz
Richard Krantz
Richard Krantz
Richard Krantz
Richard Krantz

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RICHARD KRANTZ (1923): Bygata med bil, signerad och daterad 1966, olja på duk, ca 60x45 cm

733723

2020-02-06