Carl Leveau

Carl Leveau
Carl Leveau
Carl Leveau
Carl Leveau
Carl Leveau
Carl Leveau

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL LEVAEAU (1859-1922): Flodlandskap i månljus, monogramsignerad C.L, olja på pappannå, ca 23x34 cm

Pannå med fuktskada

733748

2020-02-05