Peter Løving Nielsen, skrivbord Danmark
Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
PETER LØVIG NIELSEN, skrivbord, Danmark, 1960-tal, jakaranda, i sargen lådor, framsidan med uppfällbar front, höjd 74, 162x74, utfälld bredd 97 cm, citesintyg finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre ytskador
733753
2020-02-06