Oidentifierad konstnär olja på duk

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Maria Magdalena, olja på duk, ca 48x38 cm

Krackeleringar, dukskada / lagning

733755

2020-02-05