Ciggarburk

Ciggarburk
Ciggarburk
Ciggarburk
Ciggarburk
Ciggarburk
Ciggarburk
Ciggarburk
Ciggarburk
Ciggarburk
Ciggarburk
Ciggarburk
Ciggarburk

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

CIGARRBURK, Höganäs, 1800/1900-tal, glaserat stengods, höjd ca 14 cm

Nagg på locket

733761

2020-02-11