Silverskedar

Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKEDAR, 11 dlr, silver, olika storlekar, varianter av modell gammal fransk, total vikt ca 250 g

Slitage, skador, märken, gravyr

733780

2020-02-05