Barskåp föreställande jordglob

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARSKÅP, 1900-talets andra hälft, i form av jordglob, höjd ca 64, diameter 72 cm

Smärre ytskador

733782

2020-02-06