Sideboard Troeds

Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds

Klubbat för:

13 500 SEK

8 000 SEK

TROEDS, sideboard, 1960-tal, fanérat i jakaranda, märkt Troeds Bjärnum Made in Sweden, höjd ca 78, 190x43 cm, citesintyg finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador

733798

2020-02-06