Klubbat för:
13 500 SEK
8 000 SEK
TROEDS, sideboard, 1960-tal, fanérat i jakaranda, märkt Troeds Bjärnum Made in Sweden, höjd ca 78, 190x43 cm, citesintyg finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre ytskador
733798
2020-02-06