Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
CARL M COHR, "Herrgård", soppslev, silver, Fredericia, Danmark, fullmaktsstämplad Göteborg, 1937, längd ca 33 cm, vikt 245 gram.
Bruksslitage.
733801
2020-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här