Carl M Cohr soppslev

Carl M Cohr soppslev
Carl M Cohr soppslev
Carl M Cohr soppslev
Carl M Cohr soppslev
Carl M Cohr soppslev
Carl M Cohr soppslev

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

CARL M COHR, "Herrgård", soppslev, silver, Fredericia, Danmark, fullmaktsstämplad Göteborg, 1937, längd ca 33 cm, vikt 245 gram.

Bruksslitage.

733801

2020-02-25