Kandelaber 1800/1900 Royal Copenhagen Sommar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KANDELABRER, Musselmalet, Royal Copenhagen, Danmark 1800/1900-tal, porslin, reliefdekor, fyra ljusarmar, signerad, höjd 48 cm

Gammal lagning i en av armarna. nagg

733806

2020-02-04