Väggspegel

Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGSPEGEL, tidigt 1900-tal, stomme i trä, patinerad brons, ca 38x30 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

733813

2020-02-11