Edition Amour Christian Dior Axelremsväska vintage
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
800 SEK
CHRISTIAN DIOR, axelremsväska, vintage,svart monogrammönster, detaljer svart skinn, invändigt läderklädd, detaljer i vitmetall, ca 21x18x5 cm
Bruksslitage. Invändig lagning. Torrt skinn. Invändig stämpelmärkning dold av svensk återförsäljares etikett.
733821
2020-02-09