Edition Amour Christian Dior Axelremsväska vintage

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

800 SEK

CHRISTIAN DIOR, axelremsväska, vintage,svart monogrammönster, detaljer svart skinn, invändigt läderklädd, detaljer i vitmetall, ca 21x18x5 cm

Bruksslitage. Invändig lagning. Torrt skinn. Invändig stämpelmärkning dold av svensk återförsäljares etikett.

733821

2020-02-09