Edition Amour Christian Dior Clutch Honeycomb

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

CHRISTIAN DIOR, clutch, Honeycomb Collection, 1980-tal, vitt läder med överdragen yta, magnetlås gulmetall, ca 29x18 cm

Bruksslitage. Saknar invändig brickmärkning gulmetall.

733827

2020-02-09