Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
CHRISTIAN DIOR, clutch, Honeycomb Collection, 1980-tal, vitt läder med överdragen yta, magnetlås gulmetall, ca 29x18 cm
Bruksslitage. Saknar invändig brickmärkning gulmetall.
733827
2020-02-09