Grammofon
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
RESEGRAMMOFON, 1900-talets första hälft, märkt Cehal DRGM, XV 5085, i väska med mått ca 15, 41x29 cm
Kuntoraportti
Bruks- och åldersrelaterad slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
733839
Päivämäärä:
2020-02-11