Grammofon

Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

RESEGRAMMOFON, 1900-talets första hälft, märkt Cehal DRGM, XV 5085, i väska med mått ca 15, 41x29 cm

Kuntoraportti

Bruks- och åldersrelaterad slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

733839

Päivämäärä:

2020-02-11