Bordslampa/jordglob

Bordslampa/jordglob
Bordslampa/jordglob
Bordslampa/jordglob
Bordslampa/jordglob
Bordslampa/jordglob
Bordslampa/jordglob

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA i form av jordglod, omkring mitten av 1900-talet, fot i svartlackerat trä, detalj i plåt, höjd ca 43

Ingår i temaauktionen Light up the dark

Fungerar vid inskrivningtillfället, smärre slitage

733851

2020-02-11