Bengt Orup färglitografi

Bengt Orup färglitografi
Bengt Orup färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

800 SEK

BENGT ORUP (1919-1996), färglitografi, signerad samt numrerad 64/90, daterad 1985, bildmått ca 45x31 cm

Ej examinerad ur ram

733860

2020-02-11