Johannes Martin Grimelund oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHANNES MARTIN GRIMELUND (Norge, 1842-1917): Fiskestuga vid brygga, signerad Grimelund ...?, olja på duk, ca 38x56 cm

Krackeleringar, ramskador, stort hål i duken

733864

2020-02-04