Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHANNES MARTIN GRIMELUND (Norge, 1842-1917): Fiskestuga vid brygga, signerad Grimelund ...?, olja på duk, ca 38x56 cm
Krackeleringar, ramskador, stort hål i duken
733864
2020-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här