Peter Freudenthal litografier
2020-02-11
733869
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER FREUDENTHAL (född 1938): 2 st, färglitografier, kompositioner, signerad och daterad P Freudenthal 1979 resp 1988, numrerad 3/58 resp 65/86, bildmått ca 40x30 resp 51x35 cm
Ej examinerade ur ram