Peter Freudenthal litografier
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
PETER FREUDENTHAL (född 1938): 2 st, färglitografier, kompositioner, signerad och daterad P Freudenthal 1979 resp 1988, numrerad 3/58 resp 65/86, bildmått ca 40x30 resp 51x35 cm
Kuntoraportti
Ej examinerade ur ram
733869
Päivämäärä:
2020-02-11