Peter Freudenthal litografier

Peter Freudenthal litografier
Peter Freudenthal litografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

PETER FREUDENTHAL (född 1938): 2 st, färglitografier, kompositioner, signerad och daterad P Freudenthal 1979 resp 1988, numrerad 3/58 resp 65/86, bildmått ca 40x30 resp 51x35 cm

Kuntoraportti

Ej examinerade ur ram

733869

Päivämäärä:

2020-02-11