Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets böjrna, emåire, dekor av Napoleon, förgylld brons, urtavla med rommerska siffror, höjd ca 38 cm, nyckel och pendel finns

Slitage, Napoleon något lös, brott på fana

733870

2020-02-07