Kopparstick
2020-02-07
733881
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KOPPARSTICK, 2 st., 1800-tal, ´´La bergere des alpes´´ resp Dédié à Monsieur de flavigny´´, rammått ca 53x46 resp 62x81 cm
Slitage, fläckar