Jordglob

Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JORDGLOB, tidigt 1900-tal, fot i svartmålat trä, höjd ca 34 cm

Renoverad, slitage

733885

2020-02-11