Ture Wernander Motiv från Nora

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TURE WERNANDER (1887-1967): Motiv från Nora, signerad T.Wernander, otydligt daterad 1930, ca 37x46 cm

733888

2020-02-11