Skål CG Hallberg silver 390 g

Skål CG Hallberg silver 390 g
Skål CG Hallberg silver 390 g
Skål CG Hallberg silver 390 g
Skål CG Hallberg silver 390 g
Skål CG Hallberg silver 390 g
Skål CG Hallberg silver 390 g
Skål CG Hallberg silver 390 g
Skål CG Hallberg silver 390 g
Skål CG Hallberg silver 390 g
Skål CG Hallberg silver 390 g

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, silver, CG Hallberg, 1916, Stockholm, driven godronererad dekor, höjd ca 9,5, diameter 20 cm , medföljer sockersked, stämplad GEH 1939, total vikt ca 390 g

Bruksslitage

733900

2020-02-11