Bordslampa omkring 1900
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSLAMPA, omkring 1900, porslin, svartglaserad, polykrom dekor av drake, metallfattning, oljehus i glas, total höjd inkl sockel ca 52 cm
PROVENIENS: Stopalo
Omarbetad, ytskador, klippt el
733905
2020-02-06