Stemcups Kina
Valmis
2020-02-09
733907
| Korkein tarjous | 3 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
STEMCUPS, 3 st., porslin, Kina, 1900-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 7-10, diameter 11-13 cm
Nagg