Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEMCUPS, 3 st., porslin, Kina, 1900-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 7-10, diameter 11-13 cm
Nagg
733907
2020-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här